Pár slov o mně

Ahoj,

jmenuji se Jiří Netík a narodil jsem se 20. 5. 1969 v Rakovníku.

Od mala jsem chtěl být malířem obrazů. Od mládí miluji zvířata, kresby, muziku a vždy mě přitahovalo tetování, které v té době bylo zakázané a měli ho pouze kriminální živlové, kteří se do socialistického režimu nehodili. Proto jsem zkušenosti získával právě od nich. Ve třinácti jsem si vytetoval růži na rameno a dostal jsem na vysvědčení v osmé třídě trojku z mravů. Místo malířem jsem byl rád za vyučení automechanikem.

Po revoluci jsem se odstěhoval do Plzně za kamarádem z punkové kapely, se kterou jsme s mojí kapelou hrávali. Tam jsem se nechal potetovat a sehnal si svůj první strojek.

Po autonehodě jsem se musel vrátit do Rakovníka, kde jsem si otevřel v roce 1996 tetovací studio. Začátky byly těžké. Podporovali mě kamarádi, na kterých jsem se zdokonaloval, a v roce 2004 jsem na Pražské Tattoo convention vyhrál svůj první pohár - 1.místo v kategorii Biomechanic. Rok potom jsem v Bratislavě vyhrál tři první místa v biomechanice, portrétu a best of tattoo convention. Od té doby jsem tetoval na různých akcích, například i v Německu a Švýcarsku. Nyní mám 20 vítězných trofejí a účastním se akcí jen jako porotce v tattoo soutěžích.

Zhruba 10 let jsem tetoval ve dvou prestižních tattoo studiích v Praze.

Jsem rád, že se živím tím, co mám rád a nechávám se sám dodnes tetovat. Mám na sobě práce asi od 15 taterů. Jestli se vám můj styl tetování líbí, budu rád, když mně oslovíte...

Kontaktujte nás

netty.ra@seznam.cz

+420 605 970 258